Lendelede wint vlot van Wevelgem B (3-1)

Lendelede begon wat aarzelend en eigenlijk was het Wevelgem dat enkele kansen kreeg. Het was voor beide ploegen moeilijk combineren met een felle wind pal op het terrein. Lendelede kwam wat beter in de wedstrijd en Tanghe werd het straatje ingestuurd. De verdediging moest hem foutief afstoppen en hij zorgde zelf voor de 1-0 na 13 minuten. Wevelgem wilde reageren, maar veel gevaar kwam er niet uit voort. Dan dacht Yentl Tanghe: "ik ga eens vlammen" en van buiten de zestien schoof de bal bizar onder de doelman binnen. Een flatertje van de goalie en in minuut 33 was het meteen 2-0. Na de rust duwde Lendelede door en Tanghe - who else? -  potte de drie nul, we schrijven minuut 47....

Lees meer

KFC Lendelede neemt deel aan de kerstmarkt op 14 december!

Op zaterdag 14 december wordt de Kerstmarkt en de vierde editie van de Baekelandt Corrida georganiseerd. KFC Lendelede steunt dit initiatief volop en zorgt mee voor de sfeer. Onze cel jeugd zal met de steun van de ouders twee tenten bevolken. Iedereen is uiteraard van harte welkom op onze stand. Het wordt supergezellig op het Lendeleedse Dorpsplein dat voor de gelegenheid volledig verkeersvrij wordt gemaakt. Kom zeker eens af en steun onze club. Onze spelers en begeleiders verwennen je graag met aangepaste drankjes.. Zo kom je zeker op temperatuur :)) 

Lees meer

Wedstrijden vanaf 09/12 tem zondag 15/12

Het wedstrijdschema voor deze week: vr 13-12-2019 18:15 S1Pro   za 14-12-2019 14:30 cafévoetbal   za 14-12-2019 14:30 KVP Gits Beloften zo 15-12-2019 14:30 1° elftal Kdns Heule

Lees meer